Altinkaya izle TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan hepimizin zor durumda kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yapmaktayız. istanbul vilayet sınırları arasında verdiğimiz cazibeli hizmeti ile bozukluk, kaza ve yolda kalmanıza sebep olan bütün sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli şekilde çekerek, dilediğiniz yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale yapan tecrübeli ekibimiz aynı zamanda arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt bunun gibi araç yardım konularında da destekçi olmaktadır. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz bütün araç arızalarında vasıta yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait bütün oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un tüm ilçelerine en geç 30 dakika içinde ulaşabilmektedir.

çekici
Hangi Araçlara çekimli Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
firma kadromuz içinde bulunan yol yardım araçlar ile her çeşitli vasıta kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. deneyimli personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. karşınıza çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru biçimde onarım edilmesini sağlamaktadır, talebinize göre aracınızı götürülmesini dilediğiniz yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve vasıta yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üzerinden ve ya web sayfası üzerinden fiyat teklifi ilgi edilmesi doğrultusunda, ücretler konusunda net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, fena sürprizleri uzman kadrosu ile YöK etmenize destekçi olur.

vasıta kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek araç kurtarma gerekse öteki hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı pozisyonlarda yakın illere de servislerimiz söz meselesidir. Acil kurtarmalar için güven içerisinde bizi arayabilirsiniz. araç kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunur. Bunlardan biri de araç yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol Istanbul Oto Çekici destek, ağır ticari araç Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunur. vasıta galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım şekilde iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup gerekli son teknolojik donatıya sahiptirler. vasıta kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik cazibeli kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir meslek olabilmekte. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler çoğunlukta istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik cazibeli kamyon sahipleri, bir kamyon, bir iş planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her zaman çekilecek araçlara gereksinim bulunmaktadır. Bu, oldukça çok işletme sahibi için istikrarlı, pratik şekilde resesyona dayanıklı bir meslek ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, çeşitli nedenlerden ötürü çekilmesi gereken bir sıra vasıta bulunmaktadır. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik çekici kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok kısa zamanda kafanızın üzerinden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, Istanbul Kurtarma maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, iş planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, şayet varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de olanak tanır. bununla beraber güçlü yanlarınızı belirlemenize de olanak tanır. Bu kendi kendini değerlendirme mühim bir şeydir, sebebi ise güçlü ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. yerel ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekebilir. Devlet kurumları ve birçok işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi ilgi ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *